פרטי_השירותים שלנו_ 

1/3

מעקבים

שירות עריכת מעקבים שלנו למגזר הפרטי כולל שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם ונעשה עבור מי שזקוק למעקב בשל חשד לבגידה של בן/בת הזוג, מעונין לברר

אודות מעשיו של בן /בת הזוג מחוץ לבית , סדר יומו של בן /בת הזוג , עם מי נפגש וכדומה.
במקרים בהם בני הזוג נמצאים ביריבות, מעקב ותיעוד מצולם יכולים לספק ראיות קבילות על מעשיו של בן הזוג .
תוצר המעקבים הינו להביא ללקוחותינו את המידע המפורט ביותר בין אם בתמונות, וידאו או הקלטות אודות הנעקב והתנהלותו.
החומר הנאסף הינו מדויק וקפדני ובוחן את אורח חייו של הנעקב על מנת לספק ללקוח את המידע האובייקטיבי שנחוץ לו/לה . 

נדל"ן ונכסים בדמי מפתח

אחד התחומים הייחודיים לאוידנס הינו ביצוע מעקבים אחר דיירים הגרים בדירות בדמי מפתח.
ישנן עדיין נכסים רבים  בדמי מפתח, שבשל מעמדו המיוחד של הדייר, קשה מאד לפנותו מהנכס. לשם כך יש לספק ראיות קבילות לכך שהדייר לא גר בנכס או שהעמיד את הנכס לשימוש הקבוע של אדם אחר.
מעקבים אחרי דיירים בנכס בדמי מפתח יכולים לכלול ביצוע תצפיות על דיירים הגרים בנכסים כדי להשיג ראיות מי גר בדירה בפועל.
באוידנס נתפסו דיירים רבים אשר היו משכנים אחרים בדירת דמי המפתח, בעוד שהם, הזכאים האמיתיים, כבר עברו לדיור מוגן , בתי אבות או לדירה אחרת תוך הסתדרת הדבר , שאם היה נודע, היה גורם לאובדן זכאותם בנכס.

בני נוער

פעמים רבות הורים מעוניינים לדעת מה ילדיהם, ובעיקר בני הנוער עושים מחוץ לבית, לאן הם הולכים, ועם מי הם נפגשים.
כאשר עולה אצל הורים לבן נוער חשד להתנהגות חריגה של בתם או בנם , מעקב אחרי בני נוער הוא הכלי הנפוץ לאיסוף ראיות שיכולות  להסביר את התנהגותו החריגה של הילד, ולספק תשובות עם מי הוא מתרועע והאם הוא שותה אלכוהול  או משתמש בסמים.

איסוף מסמכים

איסוף מסמכים הנו שירות שאוידנס מעניקה ללקוח המעונין להשיג תיעוד ממוסדות השלטון, כגון תיקי חקירה משטרתיים , תביעות בפרקליטות, חקירות של משרד העבודה, איסוף תיעוד רפואי מבתי חולים קופות חולים ומהמוסד לביטוח לאומי, וזאת לצורך הכנת תביעת נזיקין.

איתורים

אוידנס מספקת שירותי איתור מקצועיים למי שזקוק לאיתור אדם החב לו כסף , איתור כתובות מגורים -של נתבע ובעל דין שנעלם על מנת להגיש לו כתבי בית דין, ואיתור נכסים של בן משפחה המסתיר אותם או מכחיש את עצם קיומים .
אנו יכולים לסייע באיתור קרובים שנעלמו, מספרי טלפון וכתובות וכן לאתר יורשים. 

חקירות פרופיל

אם נזקקת למידע אובייקטיבי אודות דייר העומד לשכור את דירתך , אם הכרת בן או בת זוג וברצונך לבדוק אם המידע שסופר לך  הוא אמת, אוידנס תבצע את חקירות הרקע הללו , באופן מקצועי, זהיר ומבלי לחשוף אותך כגורם המבקש את המידע.